RAHMAN’ın EHLİ ile ŞEYTAN’ın EHLİ!

RAHMAN’ın EHLİ ile ŞEYTAN’ın EHLİ!!
Hiç şeytanlık bilmeyen veya şeytanı iyi bildiği için şeytaniyete muhalefet eden gerçek, saf ve samimi müslümanlar softaların yanında nedir biliyor musunuz? Aptal, saftirik, salak, cahil, sorunlu, hilkat garibesi!..

Kendilerine ise onca şeytanlıklarına ve cahilliklerine rağmen Hz. Ömer payesi biçerler!  Kusursuzluk hastalığı kuşatmıştır hepsini; hepsi hakikatten yana zayıf, donanımsız ve basiretsizdir ama dünyadan ve şeytanlıktan yana güçlülerdir! Belki de dünyalığa ve dünyalığın gücüne sığındıkları ve dünyalığa olan muhabbetlerindendir bu güç! Kalpleri dünyaya çarpar; dünyalık için çarpar! Taş kalplidirler! Merhamet yerine alay ve küçük görme, kınama, hor görme hasletleri vardır kalplerinde! En belirgin özellikleri hiç mi hiç duyarlı olmamalarıdır! ‘Bana ne!’cidirler!

Kendileri asıl ve mutlak, geriye kalan herkes çer çöptür! Mutlaka üstün olmalı ve üstünlük kaydı koymalıdırlar! Mutlaka önlerinde saygıyla eğilmenizi isterler! Bu da onların ne denli korkak olduklarını gösterir! Gerçek yüzlerini ve korkularını maddi-manevi imaj ve dünyalık evsafla örterler! Donanım yok çünkü; muhakkik değil mukallitler!

Vallahi samimi bir müslüman veya garibana zırnık kadar değer vermezler! Bunların hayatı değerlidir başkalarının hayatı ve canı cehenneme!.. Hastalık bu boyuttadır bunlarda; münafıklık ve fasıklık had safhadadır! Bunları hayatta tutan iman ve irfan değil hastalıklarıdır!

Vallahi bunlar Hakkı da halkı da tanımaz ve bilmezler değer olarak! Böyleleri birbirine tutunur ve birbirlerini beslerler! Bunlar kavi mevziler arar ve o mevzilerde yaşayabilirler ancak!

Önleri açılırsa tümden, içlerindeki bütün bastırılmış hastalıklar ve şeytaniyet fışkırır ve firavunluğa kadar giderler!

Bu yüzden kahrolsunlar İnşAllah böyleleri; kahrettikleri gibi kahrolsunlar! Hiçbir esfele Allah Taala fırsat vermeye, onlardan nimetini kese ve hidayetleri muhal ise cehennemde bulalalar İnşAllah kendilerini!

Çünkü insan Allah indinde çok değerlidir ve insanı değersizleşirenler, ifsad edenler, fıtratını tahrip edenler; madden ve manen kul hâkkı yiyenlere af yok!! Allah Taala böylesi bütün ağır hastaların er geç belasını verecektir! Maalesef verecektir!..

Böyleleri hangi din, inanç, ideoloji ve fikirden olursa olsun kahrolsunlar İnşAllah.

Bunlara ne zaman Allah-Kitap-Peygamber-akıl-izan-ahlak şöyle şöyle hükmediyor; şu yanlış, şöylesi yanlış dediğinizde hep saf, salak, anlamaz-bilmez, deli muamelesi yaparlar!

Allah Taala yanlarına bırakmasın bu kime ve neye iman ettikleri bellisiz şeytanların!

Nereye bakarsanız bakınız samimi ve gerçekten iman ehli olanın dışlandığını göreceksiniz! Çünkü gerçek imandan ve Müslümandan şeytanları rahatsız oluyor! Doğaldır!

Bu kadar açık ve yalın yazma sebebimiz gerçeğin ve vehametin bu kadar ciddi boyutlarda olmasıdır. İnsan ifsad oluyor oldum olası çünkü, hakikat ifsad oluyor; cinayetler işleniyor binbir hâk veya legal veya şirin veya haklı maske ile!..

Maktülüz çünkü katillerden arda kalan hepimiz!.. Bu kadar vahimdir insanın insana yaptığı! Yahut şeytanın insana yaptığı!..

Bayram Karaman
7.5.2018 / İstanbul

Telif hakları Bayram Karaman ve Hakikat Okuluna aittir. Ticari yayın mecralarında izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz ve yayımlanamaz.

(Visited 105 times, 1 visits today)

About The Author

You Might Be Interested In

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com